Chirurgia stomatologiczna

Szeroko pojęta chirurgia stomatologiczna to specjalizacja kliniki stoMedic w Szczecinie. Zajmujemy się zabiegami chirurgicznymi mającymi na celu poprawę zdrowia jamy ustnej naszych Pacjentów. Stosujemy znieczulenia miejscowe i ogólne

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna w Szczecinie - leczenie na wysokim poziomie

Klinika stoMedic zajmuje się szeroko pojętą chirurgią stomatologiczną, w ramach, której wykonujemy szereg specjalistycznych zabiegów operacyjnych, mających na celu poprawę zdrowia jamy ustnej. Stosujemy w pełni bezpieczne i skuteczne znieczulenie miejscowe, które pozwala na zniwelowanie bólu w trakcie zabiegu. Posiadamy nowoczesny aparat RTG, dzięki czemu Pacjenci mogą na miejscu mieć wykonanie badanie, a tym samym oszczędzić swój cenny czas. Badanie radiologiczne pozwala na skuteczną diagnostykę, znalezienie przyczyny dolegliwości i podjęcie optymalnych działań. W naszej Klinice pracuje wyspecjalizowany chirurg stomatolog, którzy posiada doświadczenie i praktykę. Wykonujemy następujące zabiegi:

 • ekstrakcje zębów
 • usuwanie zębów zatrzymanych
 • wszczepianie implantów
 • leczenie przetok wewnątrzustnych i zewnątrzustnych
 • podcięcie wędzidełka wargi i języka
 • leczenie ropni
 • resekcja wierzchołka korzenia zęba
 • emisekcja i radektomia zęba
 • chirurgia przedprotetyczna
 • wyłuszczanie torbieli

Nasza klinika wyposażona jest w nowoczesny specjalistyczny sprzęt umożliwiający nam efektywne działanie. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, przeprowadzamy wywiad, dokładną diagnostykę i dopiero na podstawie zebranych informacji ustalamy plan leczenia. Każdy Pacjent zostaje poinformowany o wszystkich czynnościach, jakie będzie wykonywał chirurg. Dokładamy starań, aby każda lecząca się u nas osoba, czuła się jak najbardziej komfortowo.

Klinika stoMedic ma w swojej ofercie pełną gamę usług stomatologicznych - w razie potrzeby  współpracujemy z lekarzami o różnych specjalnościach, aby móc kompleksowo zająć się każdym Pacjentem. Dogodne godziny przyjęć, zarówno poranne, jak i popołudniowe, umożliwiają wizytę w naszym gabinecie osobom o zróżnicowanym trybie życia. Wszystkich poszukujących doświadczonego chirurga stomatologa i usług dentystycznych na wysokim poziomie, zapraszamy do kliniki stoMedic w Szczecinie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub wizyty w naszej siedzibie mieszczącej się przy ul. Rayskiego 39/1 w Szczecinie. Serdecznie zapraszamy!

 • Profilaktyka stomatologiczna w Szczecinie – wysoki poziom usług

  Uśmiech jest bardzo istotny dla każdego i dodaje pewności siebie. Każdy kto jest szczęśliwym posiadaczem zdrowego i pięknego uśmiechu zdecydowanie zyskuje na atrakcyjności, gdyż ma wzmocnione poczucie własnej wartości. Dlatego bardzo ważna jest profilaktyka stomatologiczna i wczesne dbanie o zęby i dziąsła. Profilaktyka odgrywa w dziedzinie stomatologicznej najważniejszą rolę w zakresie kontrolowania zębów, przyzębia i dziąseł. Dotyczy zarówno osób dorosłych, jak i dzieci. W naszej klinice stoMedic profilaktyka stomatologiczna Szczecin polega na stosowaniu takich działań, które mają na celu nie dopuścić do chorób jamy ustnej i zębów. Nasi specjaliści na najwyższym poziomie dokonują przeglądów uzębienia, a także profesjonalnego fluorowania zębów, polegającego na nałożeniu lakieru o wysokim stężeniu fluoru na powierzchnie zębów. Ponadto stosujemy impregnację zębów mlecznych oraz wykonujemy inne czynności, które pomagają w zapobieganiu między innymi próchnicy i rozwojowi kamienia nazębnego.

  Regularne kontrole jamy ustnej pozwalają na wychwycenie ewentualnych chorób i procesów chorobowych we wczesnym stadium. Dzięki temu można nie tylko zapobiec ich rozwojowi, ale także zadbać o zdrowie zaoszczędzając sporo pieniędzy. W gabinecie stoMedic podczas wizyt kontrolnych zwracamy szczególną uwagę na uzębienie i dziąsła naszych Pacjentów, dlatego dokonujemy szeregu zabiegów służących w utrzymaniu zdrowego uśmiechu. Nasza profilaktyka stomatologiczna w Szczecinie zajmuje się specjalistycznym i dokładnym oczyszczaniem miejsc trudno dostępnych domowymi sposobami i metodami. Nie od dzisiaj wiadomo, że odpowiednia profilaktyka stomatologiczna to zapewnienie lepszego komfortu i samopoczucia. Dlatego kładziemy duży nacisk na przegląd jamy ustnej u każdego naszego Pacjenta kontrolując go przy każdej wizycie.  Nasze działania gabinetowe połączone ze współpracą z Pacjentami pozwalają na utrzymanie spektakularnych efektów.

 • Stomatologia estetyczna w Szczecinie - dbałość o Twój uśmiech!

  W naszej klinice stoMedic serdecznie polecamy szereg zabiegów związanych z zakresem stomatologii estetycznej, które mają na celu poprawę stanu zębów, przywrócenia ich barwy oraz preferowanego i wymarzonego kształtu, w taki sposób, aby w pełni usatysfakcjonowały naszych Pacjentów i dodały im pewności siebie w codziennym życiu. Jeśli więc jesteś niezadowolony ze swojego uśmiechu, a stan Twojego uzębienia nie spełnia Twoich oczekiwań?! Zapraszamy do współpracy z naszą kliniką stoMedic. Piękny uśmiech jest oznaką zdrowia i atrakcyjności. Pomożemy Tobie w dążeniu do prawdziwego piękna i rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z jamą ustną. Stawiamy na naturalność i do niej staramy się dążyć wykonując profesjonalne wybielanie zębów i dopasowując kolor właściwy do odcienia zębów. Stomatologia estetyczna w Szczecinie to cały zakres profesjonalnych usług, które mają na celu poprawić wygląd zębów naszych Pacjentów. Nasz wykwalifikowany zespół medyczny zrobi wszystko, aby urzeczywistnić marzenia i przywrócić blask ich uśmiechom.

  W stoMedic stosujemy zaawansowane pod względem technologicznym metody i sposoby radzenia sobie ze stomatologią estetyczną. StoMedic posiada ogromne doświadczenie w medycynie stomatologicznej, a przez czas istnienia kliniki na rynku szczecińskim udało nam się zebrać specjalistyczny zespół lekarzy, dla których dążenie do jak najlepszych rezultatów i efektów w leczeniu zębów i dziąseł jest prawdziwą pasją. Stosujemy najwyższej jakości materiały i nowoczesny sprzęt, który pozwala nam na kompleksową opiekę dla całych rodzin. Do każdego Pacjenta czy to małego czy dorosłego podchodzimy indywidualnie z najwyższą troską i dbałością. Udzielamy niezbędnych konsultacji i dokonujemy wnikliwej oceny stanu uzębienia. Stomatologia estetyczna w Szczecinie to profesjonalny wachlarz usług takich jak wybielanie zębów, korygowanie ich kształtu oraz kolorystyki (licówki kompozytowe, porcelanowe i korony kosmetyczne). Zapraszamy do stoMedic!

 • Stomatologia zachowawcza Szczecin – najwyższa troska o Twoje zęby!

  Stomatologia zachowawcza w Szczecinie zajmuje się profesjonalnym leczeniem ubytków zębowych, a także profilaktyką próchnicy i leczeniem jej skutków. W naszym gabinecie stomatologicznym stoMedic, w którym stosujemy najnowocześniejsze metody kompleksowego zapobiegania chorób jamy ustnej i zębów podchodzimy z najwyższą starannością i dbałością o każdego Pacjenta. Obecnie stosuje się nowoczesne materiały kompozytowe i najróżniejsze techniki związane z leczeniem tkanek twardych zębów, nadwrażliwości szyjek zębowych, a także te związane z odbudową zniszczonych zębów lub usuwaniem kamienia nazębnego. Bakterie, które mnożą się w jamie ustnej powodując próchnicę, niemiły zapach z ust, a także zapalenie przyzębia i dziąseł mogą pozbawić każdego człowieka pięknego uśmiechu i zniwelować zdrowie całego organizmu. Dlatego tak ważne jest dbanie o higienę jamy ustnej i kontrolowanie jej poprzez częste i regularne wizyty u prawdziwych profesjonalistów i specjalistów w tej dziedzinie medycyny.

  W naszej klinice leczenie próchnicy odbywa się na najwyższym poziomie i jest całkowicie bezbolesne. Wypełnienia światłoutwardzalne (kompozytowe) stosowane w naszych gabinetach są wysokiej jakości, dzięki czemu stwarzają możliwość osiągnięcia jak najbardziej naturalnego kształtu i połysku odbudowywanych zębów. Nasi stomatolodzy pracujący w stoMedic posiadają zdolności manualne, które pozwalają na idealne odbudowanie zębów nawet tych trudnych i ciężko osadzonych. Do pracy podchodzimy z zaangażowaniem wykonując ją estetycznie i profesjonalnie. Nie każda wizyta u dentysty musi kojarzyć się z bólem i cierpieniem. Zgłaszając się do naszego centrum stomatologicznego zapewniamy przyjemną atmosferę i pomoc w fachowym doradztwie oraz problematyce związanej z zębami. Staramy się dostrzegać więcej wychodząc poza przyjęte ramy. Stomatologia zachowawcza w Szczecinie to plan leczenia dopasowany do każdego Pacjenta w sposób indywidualny i oczywisty.

 • Protetyka w Szczecinie – skuteczne leczenie w ubytkach zębowych

  Zdrowe zęby są wizytówką każdego człowieka. Po zgłoszeniu się do naszej kliniki stoMedic możemy zapewnić Państwu, iż przykładamy ogromną wagę do tego, aby Wasze uśmiechy były nie tylko zdrowe i olśniewające, ale przede wszystkim pełne. W zależności od potrzeb i rodzaju ubytków zębowych stosuje się różne metody leczenia protetycznego od wkładek koronkowych do protez ruchomych i stałych. Wszystko zależy od planu leczenia, przypadku, a także od indywidualnych oczekiwań i potrzeb Pacjentów. Protetyka w Szczecinie przebiega efektownie, a materiały, z których wykonujemy protezy idealnie odwzorowują naturalne uwarunkowania. Gwarantujemy stuprocentowe zadowolenie z naszych usług protetycznych oraz kompleksowe leczenie stomatologiczne. Wszystkie prace, których dotyczy protetyka wykonywane są z zastosowaniem najnowszych sposobów i technik z użyciem materiałów najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalne rozwiązania protetyczne, które są sprawdzone i stosowane na całym świecie.

  W trakcie leczenia protetycznego czasami konieczne jest nawiązanie współpracy z innymi specjalistami takimi jak radiolog, chirurg czy ortodonta. Zanim podejmą się Państwo leczenia specjalistycznego, poddajemy wnikliwej analizie wszystko co jest potrzebne i istotne w całym procesie stomatologicznym i protetycznym. Dokonujemy starannego wywiadu z Pacjentem i w razie konieczności zlecamy dodatkowe badania takie jak wykonywanie zdjęć rentgenowskich, pantomograficznych i innych. Protetyka w Szczecinie pod okiem naszego zespołu będzie przebiegać profesjonalnie i szczegółowo. Na podstawie szczegółowego wywiadu i kompleksowej analizy nakreślamy strategię działania i dopasowujemy cały plan indywidualnie do każdego Pacjenta. Przed otrzymaniem korony czy protezy jama ustna musi być solidnie przygotowana do wszelkich zmian. W klinice stoMedic stosuje się wkłady koronowe najwyższej jakości. Zapraszamy na usługi protetyczne do naszych gabinetów!

 • Profesjonalne leczenie chorób dziąseł w Szczecinie

  Choroby dziąseł i całego przyzębia, podobnie jak próchnica zaliczają się do najbardziej powszechnych w społeczeństwie. Niemal każda osoba bez względu na wiek i płeć boryka się z tym problemem. Do głównych przyczyn powodujących choroby dziąseł należą choroby ogólnoustrojowe, wady zgryzu, nieprawidłowa higiena jamy ustnej, a nawet niewłaściwie wykonane usługi stomatologiczne tj. wykonywanie wypełnień i uzupełnień protetycznych. Jeśli bakterie znajdujące się w jamy ustnej nie są prawidłowo usuwane poprzez regularne szczotkowanie i nitkowanie zębów wytwarza się stan zapalny, który doprowadza do licznych chorób i uszkodzeń. Jak sobie z nimi poradzić i jak je właściwie leczyć? Zapraszamy serdecznie do kliniki stoMedic. Znajdą tutaj Państwo odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, a co najważniejsze otrzymają wszelką pomoc i plan dokładnego leczenia chorób dziąseł w Szczecinie. Jeśli zauważą Państwo u siebie jakieś niepokojące objawy należy niezwłocznie skontaktować się z naszym fachowym zespołem medycznym.

  Choroba przyzębia wcześnie wykryta może być szybciej i skuteczniej wyleczona. Jeśli więc zauważą Państwo liczne zaczerwienienia w okolicy dziąseł, różnego rodzaju obrzęki, a podczas jedzenia czy też szczotkowania odczują silny ból konieczna będzie natychmiastowa wizyta w naszym gabinecie stomatologicznym. Mogą wystąpić także inne objawy jak: nieprzyjemny smak w ustach, wyciek ropny czy nieświeży oddech. Ze wszelkimi zmaganiami poradzi sobie nasz wykwalifikowany personel medyczny. Po wstępnej konsultacji i analizie podejmujemy się planu leczenia dopasowanego do potrzeb danego Pacjenta. Z dbałością i troską podchodzimy do każdej osoby angażując się całkowicie w plan leczenia. Specjalistyczne leczenie chorób dziąseł w Szczecinie w naszej klinice stoMedic przebiega fachowo, rzeczowo i przede wszystkim w milej atmosferze. Wszystkich borykających się z problematyką dziąseł i zębów zapraszamy do kontaktu i na konsultację.

 • Implantologia Szczecin – idealna technika leczenia braków zębowych

  Kompleksowa klinika stoMedic poza profesjonalnym leczeniem stomatologicznym i protetycznym oferuje, także nowoczesne leczenie implantologiczne oparte na najnowszej technologii. Implanty stomatologiczne są to drobne elementy, które zastępują korzeń utraconego zęba. Wszczepiane są w kości, dzięki czemu stwarzają możliwość uzupełnienia protetycznego, a to z kolei przekłada się na imitację naturalnych zębów naszych Pacjentów i ich piękny, zdrowy uśmiech. Tytanowe implanty charakteryzują się trwałością i solidnością, a przede wszystkim są bezpieczne w użyciu. Implantologia w Szczecinie wykonywana przez nasz zespół medyczny polega na profesjonalnym wszczepianiu implantów w przypadku Pacjentów, którzy utracili swoje naturalne uzębienie. Proponujemy odbudowy implantologiczne zębów: protezy, mosty, korony oparte na tytanowych implantach oraz miniimplantach. Już podczas konsultacji przedstawiamy możliwe opcje i warianty przebiegu leczenia wybierając optymalne rozwiązanie dla Pacjenta.

  Dla wszystkich osób, które chcą uzupełnić braki w swoim uzębieniu polecamy kompleksowe usługi stoMedic. Służymy pomocą i doradztwem w zakresie szeroko rozwiniętej implantologii w Szczecinie. Odpowiadamy na nurtujące pytania naszych Pacjentów i rozważamy różne formy leczenia dopasowując je do oczekiwań oraz potrzeb osób pragnących podjąć się naszym usługom. Zabiegi w naszej klinice polegające na wszczepieniu implantów trwają krótko i odbywają się w znieczuleniu miejscowym, co sprawia, że są całkowicie bezbolesne, a Pacjenci już następnego dnia mogą powrócić do normalności i dotychczasowego funkcjonowania. Załoga pracująca w stoMedic posiada estetyczne podejście do całkowitej rekonstrukcji uśmiechu swoich Pacjentów. Wszelkie czynności jakich się podejmujemy wykonywane są na wysokim poziomie, a wszystko co robimy musi idealnie współgrać i pasować. Leczymy kompleksowo biorąc pod uwagę wszystkie ewentualności i elementy jamy ustnej.

 • Chirurgia stomatologiczna Szczecin – bezbolesne ekstrakcje zębów

  Chirurgia stomatologiczna w Szczecinie to dziedzina polegająca na precyzyjnym leczeniu, która  obejmuje różnego rodzaju zabiegi związane z obszarem całej jamy ustnej. StoMedic to klinika, w której wykwalifikowana kadra pracownicza posiada bogatą wiedzę na temat chirurgii i stomatologii. Nasze gabinety stomatologiczne wyposażone w odpowiedni i nowoczesny sprzęt funkcjonują na bardzo wysokim poziomie, a najwyższej jakości aparatura i urządzenia niezbędne w procesie leczenia stają się gwarancją skutecznych działań, które wzbudzają zaufanie i oddanie się Pacjentów w nasze ręce. Gwarantujemy pozbycie się problemów z zębami oraz perfekcyjną pomoc w osiągnięciu oczekiwanych rezultatów. Wszelkie ubytki zębowe, ból, problemy z dziąsłami i zębami wpływają niekorzystnie na samopoczucie i funkcjonowanie w codziennym życiu. Udzielamy cennych porad w zakresie dbania o higienę jamy ustnej i pomagamy w rozwiązywaniu problemów związanych z uzębieniem. Skutecznie usuwamy zęby i przeprowadzamy inne zabiegi z zakresu chirurgii.

  Ekstrakcja zębów, chirurgia odtwórcza tkanek kostnych i miękkich, a także różnego rodzaju zabiegi chirurgiczne to specjalność naszego zespołu medycznego pracującego w klinice stoMedic Z tego względu iż chirurgia stomatologiczna w Szczecinie należy do specjalności stomatologii i skupia się na przeprowadzeniu zabiegów, które związane są z jamą ustną to dziedzina ta obejmuje coraz to większy i szerszy zakres działań. Stomatologia w naszym zakładzie rozwija się nieustannie! W miejscu naszej pracy pojawia się coraz więcej innowacyjnych urządzeń wspierających naszą codzienną pracę, a personel poddawany jest poprawianiu kwalifikacji i swoich osiągnięć poprzez rozwój, naukę i liczne doświadczenia. Zapewniamy, że w naszych gabinetach znajdą Państwo poczucie bezpieczeństwa, spokoju i komfortu. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie chirurgii, a także wykonujemy profesjonalne procesy leczenia w oparciu o inne metody i techniki. Zapraszamy do odwiedzenia stoMedic!

 • Stomatologia dziecięca w Szczecinie – najwyższa dbałość o zęby dzieci

  StoMedic oferuje profesjonalną opiekę stomatologiczną dla dzieci już od momentu pojawienia się u nich pierwszych ząbków, aż do zupełnego rozwoju uzębienia stałego. Wizyta u stomatologa czy dentysty dla małych Pacjentów to kolejny etap w ich życiu, odkrywanie czegoś nowego i nieznanego. Aby korzystnie wpłynąć na samopoczucie malucha i nie stwarzać u nich poczucia lęku przed kolejną wizytą u specjalistów w leczeniu uzębienia dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera panująca w naszej klinice była ciepła, przyjazna i taka też zachowała się w pamięciach najmłodszych. Okazanie zrozumienia i zaufania maluchów nie jest problemem dla naszej wykwalifikowanej kadry, która do dzieci podchodzi ze szczególną troską i cierpliwością. Umiejętnie łączymy leczenie z zabawą, co daje spektakularne efekty przy kolejnych wizytach. Dzieci chętnie podejmują się współpracy z nami i z radością wracają do naszych gabinetów. Kluczową rolę w całym podejściu i procesie leczenia odgrywa rodzic, dlatego służymy fachowym doradztwem i udzielamy im cennych wskazówek.

  Stomatologia dziecięca w Szczecinie stwarza dogodne warunki i poczucie bezpieczeństwa najmłodszym Pacjentom, co jest niezwykle istotne w ich procesie leczenia. Dzięki wizytom adaptacyjnym w naszej klinice wzbudzamy zaufanie maluchów przygotowując je w ten sposób do chętnego i częstego korzystania z usług stomatologicznych w naszej przychodni. Proces rozwoju próchnicy w „mleczakach” przebiega zdecydowanie szybciej, jak w zębach stałych, dlatego tak istotne są wizyty kontrolne małych dzieci. Im wcześniej rodzic zadba o uzębienie malucha, tym on szybciej oswoi się z lekarzami i wizytami w naszej klinice. Przeglądu całej jamy ustnej można już dokonać zaraz po pojawieniu się pierwszych ząbków u dziecka. Zależy nam na każdym Pacjencie, dlatego ze szczególną troską podchodzimy zarówno do dorosłych jak i dzieci. Grono specjalistów w stoMedic zadba o poczucie komfortu i bezstresowe kontrole. Zależy nam na tym, aby nasi mali Pacjenci mieli zdrowe zęby!

Usługi w Klinice stoMedic

Implantologia stomatologiczna
Implanty dla zdrowia i estetyki!

Implanty zębowe, to w przypadku braków w uzębieniu najlepsze rozwiązanie oraz gwarancja pięknego uśmiechu!

Czytaj więcej

Stomatologia estetyczna
Spełniamy marzenia o pięknym uśmiechu!

Równe, białe zęby to marzenie każdego z nas. Przyjdź do nas - dopasujemy metodę dla uzyskania najlepszych efektów.

Czytaj więcej

Chirurgia stomatologiczna
Zabiegi w znieczuleniu miejscowym!

Podczas zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej w Szczecinie dbamy o komfort wszystkich Pacjentów.

Czytaj więcej

Copyright © 2018   www.stoMedic.eu  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.