Umów się na wizytę

Serdecznie zapraszamy na konsultację stomatologiczną do naszej kliniki stoMedic w Szczecinie. Zespół specjalistów i stomatologów na wysokim poziomie prowadzi szeroko pojętą profilaktykę, stomatologię estetyczną i dziecięcą.

Rezerwacja wizyty

Zarezerwuj już dziś wizytę w klinice stoMedic w Szczecinie

Jeżeli chcesz zarezerwować wizytę u lekarza stomatologa w Klinice stoMedic, zachęcamy do kontaktu z nami! Prosimy o opisanie problemu i związanych z nim dolegliwości, pomoże nam to  w oszacowaniu czasu potrzebnego na wizytę i ustaleniu dogodnego terminu. Adres mailowy umożliwi nam wysłanie wiadomości zwrotnej. Zapewniamy, że leczenie stomatologiczne w gabinetach, nie musi wiązać się ze stresem. Skontaktuj się z nami, do zobaczenia!

Tel. kom.

501 382 853

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • Profesjonalne usługi - profilaktyka stomatologiczna w Szczecinie

  W atrakcyjności fizycznej zdrowe uzębienie odgrywa bardzo ważną rolę. Mając piękny uśmiech nie tylko zyskujemy na wartości w dbaniu o własne zdrowie ale dodaje nam on siły i pewności w kontaktach z innymi ludźmi. Profilaktyka stomatologiczna w Szczecinie jest szczególnie istotna, gdyż pomaga w zapobieganiu próchnicy, chorób przyzębia i jamy ustnej. Systematyczne i regularne zabiegi profilaktyczne wykonywane w gabinetach kliniki stoMedic zagwarantują Państwu połowę sukcesu w osiągnięciu pięknego uśmiechu. Aby leczenie było skuteczne należy systematycznie przestrzegać higieny jamy ustnej w domu. Specjalistyczna kadra pracująca w naszej poradni stomatologicznej doradzi co należy robić i jakie kroki podjąć, aby zęby naszych Pacjentów były zdrowe i lśniły blaskiem.

  Najlepiej przeprowadzone leczenie nie daje stuprocentowej gwarancji na zdrowy uśmiech jeśli nie będzie przestrzegać się podstawowych zasad dbania o higienę. Służymy fachowym doradztwem i pomocą w doborze odpowiednich środków i czynności oraz wyznaczamy preferowane zabiegi i częstotliwość wizyt. W naszym zespole medycznym pracują ludzie, którzy do swojego zawodu podchodzą z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Naszym priorytetem jest dobro Pacjentów dlatego do każdego podchodzimy z troską! Profilaktyka w Szczecinie powinna być systematyczna i skuteczna, aby jak najdłużej utrzymać prawidłowe funkcjonowanie i czynności narządu żucia. W zakresie naszych obowiązków jest eliminowanie bólu i wszelkich dolegliwości związanych z chorobami zębów i dziąseł. Przeprowadzamy scaling ultradźwiękami, wykonujemy piaskowanie, lakierowanie i fluoryzację.

 • Stomatologia estetyczna Szczecin - kompleksowe leczenie uśmiechu!

  Zdrowe zęby i piękno przyczyniają się do lepszej samooceny oraz poczucia własnej wartości. Estetyka jest nauką o różnych kryteriach piękna natomiast stomatologia estetyczna Szczecin skupia się na działach stomatologicznych i zajmuje się poprawą głównie wyglądu zębów i twarzy. Zależy nam na lepszym samopoczuciu naszych Pacjentów, a co może dać im więcej radości oraz pewności siebie jak nie piękny, zdrowy uśmiech? Klinika stomatologiczna stoMedic będąc w ścisłej współpracy z lekarzami o różnych specjalnościach prowadzi profesjonalną stomatologię estetyczną dla Pacjentów w różnym wieku. Dzięki możliwości wykonania kilku zabiegów zęby mogą być perfekcyjnie proste, posiadać idealny kształt i naturalny kolor. StoMedic oferuje bogaty wachlarz różnych zabiegów.

  Do preferowanych czynności i zabiegów najczęściej wybieranych przez naszych Pacjentów dotyczących stomatologii estetycznej należą wybielanie zębów, wypełnianie braków zębowych w całym uzębieniu, a także możliwość założenia licówek, które przy pomocy niewielkiej ingerencji stomatologicznej pozwalają na zmianę ustawienia, kształtu czy też koloru zębów. Do wyboru posiadamy licówki porcelanowe i kompozytowe, wszystko zależy od potrzeb i preferencji danego Pacjenta. Stomatologia estetyczna w Szczecinie prowadzona jest na wysokim poziomie. Gabinety w StoMedic wyposażone w odpowiedni i profesjonalny sprzęt prezentują się elegancko. A atmosfera stworzona w tym miejscu przez specjalistyczny personel medyczny zapewnia poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Serdecznie zapraszam wszystkich do skorzystania z usług dentystycznych naszej kliniki stoMedic.

 • Nowoczesne metody leczenia - stomatologia zachowawcza Szczecin

  StoMedic dysponując najnowszymi metodami oferuje profesjonalne usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Najlepszym sposobem na zachowanie pięknego uśmiechu i zdrowych, mocnych zębów jest profilaktyka i systematyczna higiena jamy ustnej. Nasza klinika oferuje szeroki wachlarz usługi dotyczących stomatologii zachowawczej w Szczecinie, na które zapraszamy zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Leczenie zaczynamy od kontrolowania i diagnostyki uzębienia, aby później je monitorować i nadzorować dostrzegając wszelkiego rodzaju zmiany. Doświadczenie naszych lekarzy – dentystów pozwala nam na leczenie różnych przypadłości zębów i dziąseł, a w szczególności: próchnicy zębów, leczenia kanałowego, chorób dziąseł, wykonywanie ekstrakcji, usuwania osadu i innych.

  Stomatologia zachowawcza w Szczecinie to szeroki dział stomatologii, który zajmuje się wszelkimi metodami zachowania zębów w ich najbardziej naturalnym kształcie i właściwościach. Dzięki naszym zabiegom można zminimalizować, a nawet wyeliminować skutki powstawania próchnicy i różnych chorób zębów oraz dziąseł. Uzupełniamy ubytki materiałami kompozytowymi i światłoutwardzanymi. Staramy się stwarzać jak największe poczucie komfortu naszym Pacjentom, pozbawiając ich jakiegokolwiek bólu i stresu. Posiadamy sprzęt najwyższej jakości i dobre materiały, które świetnie imitują kolorystykę i dopasowują się do tkanek zębowych stwarzając tym samym zadowalający i satysfakcjonujący efekt naszym Pacjentom. Wielu osobom dentyści kojarzą się z bolesnym borowaniem i wyrywaniem, aby tego uniknąć lub zminimalizować ból należy przestrzegać higieny.

 • Protetyka w Szczecinie – idealne odtworzenie naturalnego uzębienia!

  Na perfekcyjny wygląd zębów naszych Pacjentów ma wiele czynników, a w życiu zdarzają się różne sytuacje. Poza licznymi chorobami dziąseł i zębów następują, także urazy powodujące utratę uzębienia i wady wymowy. Protetyka w Szczecinie zajmuje się profesjonalnym odtworzeniem pierwotnego stanu zębów po ich utracie, uszkodzeniu lub zdecydowanym osłabieniu. StoMedic do odtworzenia wykorzystuje innowacyjne techniki i specjalistyczne uzupełnienia protetyczne, które Pacjent może nosić na stałe, a także je wyciągać (ruchome) lub połączyć jedno z drugim (stałe z ruchomymi). Wśród osób korzystających z naszych usług do preferowanych i najczęściej wybieranych uzupełnień protetycznych należą stałe uzupełnienia takie jak: licówki, korony, mosty protetyczne.

  Rekonstrukcja i rehabilitacja jamy ustnej, którą zajmuje się protetyka w Szczecinie ma za zadanie przywrócić wcześniejsze lub pierwotne warunki zgryzowe, które z upływem lat, z różnych przyczyn i powodów straciły wartość funkcjonalną i estetyczną. Zęby przez cale życie człowieka narażone są na wiele czynników, które prowadzą do zmian w ich budowie, strukturze jak i samej liczbie uzębienia. Nasi specjaliści ze stoMedic udają się często na ratunek w przypadku, kiedy z jakiegoś względu dana osoba utraciła zęba. Dla utrzymania promiennego i zdrowego wyglądu pełne uzębienie ma istotne znaczenie i wpływać może na samopoczucie danej osoby. Udając się do naszej kliniki mogą być Państwo pewni, że otrzymacie nie tylko fachową i szybką pomoc w odzyskaniu zębów, ale także większy komfort psychiczny. Protetyka w naszym zakładzie daje nieograniczone możliwości i mnóstwo rozwiązań.

 • Profilaktyczne i skuteczne leczenie chorób dziąseł w Szczecinie

  Periodontologia bo tak nazywa się dziedzina w stomatologii, która zajmuje się profilaktyką i leczeniem chorób przyzębia (dziąseł) prowadzona jest z niezwykłą precyzją i dokładnością w naszej klinice stoMedic. Wiele osób cierpi z powodu chorób tkanek przyzębia. Liczne stany zapalne dziąseł, które mogą doprowadzić nawet do odsłonięcia korzeni zębowych, a w ostateczności do utraty zębów niosą ze sobą straszne konsekwencje. Aby zapobiec bólowi i cierpieniu Pacjentów nasz profesjonalny zespół medyczny zajmujący się specjalistycznym leczeniem chorób dziąseł w Szczecinie przy pomocy najwyższej jakości sprzętowi, materiałom i narzędziom stosuje różne metody i taką profilaktykę, która skutecznie zwalcza przyczyny powstawania paradontozy i innych chorób.

  Usuwamy złogi, kamień i bakterie bez wykonywania inwazyjnych zabiegów. Stosujemy najlepsze znieczulenia, aby zniwelować ból naszym Pacjentom. W gabinetach zapewniamy poczucie komfortu, estetyki i bezpieczeństwa. Stwarzamy przyjemną i miłą atmosferę. Stosujemy różne systemy w walce z leczeniem chorób dziąseł w Szczecinie, aby całkowicie usunąć i zapobiec szkodliwym czynnikom sprzyjającym chorobom przyzębia. Jeśli taki proces leczenia i przyczyny zostaną zniwelowane wcześniej to jest możliwe usunięcie i całkowita wyleczenie przyzębia bez zabiegów i interwencji chirurgicznej. Nieleczone choroby dziąseł atakują nie tylko zęby ale cały organizm i mają negatywny wpływ na różne narządy na przykład układ krążenia. W zależności od stopnia zaawansowania chorób nasz fachowy i wykwalifikowany zespół medyczny opracowuje plan i dopasowuje indywidualnie do każdego!

 • Implantologia Szczecin – idealne rozwiązanie dla ubytków zębowych

  Jeśli masz braki w uzębieniu i odczuwasz dyskomfort z tego powodu?! Specjaliści ze stoMedic służą pomocą. Implanty to tytanowe elementy, które można wszczepić w kość żuchwy. Zastępują one korzenie utraconych zębów i pozwalają na wykonanie stałego uzupełnienia protetycznego takiego jak: mosty i korony. Wstydliwe braki w uzębieniu mogą się skończyć już na zawsze w ekspresowym tempie wystarczy tylko przybyć do naszego gabinetu, skonsultować się ze specjalistami, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją oraz zaangażowaniem i podjąć się proponowanym przez naszych stomatologów etapom leczenia. Implantologia w Szczecinie to nowoczesny i zaawansowany pod względem technologicznym wysoki poziom usług, technik i metod.

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotny w prawidłowym funkcjonowaniu i w codziennym życiu jest piękny, zdrowy uśmiech. Pacjenci, którzy utracili zęby na wskutek uszkodzenia żuchwy, wypadku, czy tez choroby takiej jak próchnica, mogą bez żadnego dyskomfortu cieszyć się uzupełnieniem braków zębowych, dzięki innowacyjnym i dobrej jakości implantom stosowanym w naszym centrum stomatologicznym stoMedic. Implantologia w Szczecinie cieszy się coraz większym powodzeniem wśród naszych Pacjentów. Są to zabiegi średnio inwazyjne  ale za to w pełni bezpieczne. Tytan, z którego są wykonywane to mocne i trwałe tworzywo, które daje wiele możliwości, a po wszczepieniu stwarza poczucie naturalnego uzębienia. Dzięki implantom Pacjenci mogą normalnie żuć pokarmy i funkcjonować w codzienności. Profesjonalne wstawianie implantów zębowych tylko w stoMedic!

 • Profesjonalna chirurgia stomatologiczna w Szczecinie – stoMedic

  Chirurgia stomatologiczna w Szczecinie to fachowa diagnostyka i operacyjne leczenie jamy ustnej. Zabiegi, które najczęściej wykonywane są w naszej klinice to ekstrakcja zębów, podnoszenie dna zatoki, resekcja, a także wszelkie przygotowanie do implantologii i protetyki. Wszystkie procesy leczenia przeprowadzane są przez doświadczonych chirurgów specjalistów. Ostry ból lub inne niepojące i nie przyjemne dolegliwości pojawiają się zazwyczaj niespodziewanie i potrafią uprzykrzyć życie utrudniając normalne funkcjonowanie. Podejmujemy się zadań trudnych, a zabiegi chirurgiczne wykonywane przez naszych lekarzy na wysokim poziomie przeprowadzone są skutecznie i bezboleśnie. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, a także stomatologii dziecięcej.

  Większość zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej w Szczecinie jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym i w warunkach ambulatoryjnych – tj. naszych komfortowych gabinetach stomatologicznych wyposażonych w niezbędny sprzęt i narzędzia chirurgiczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów dostarczamy coraz to nowsze i bardziej innowacyjne metody leczenia. Staramy się, aby nasi Pacjenci przychodząc do centrum stomatologicznego stoMedic czuli się bezpiecznie i komfortowo. Stale podnosimy swoje kwalifikacje oraz umiejętności zawodowe, zapewniając najwłaściwszą opiekę stomatologiczną i chirurgiczną zarówno osobom dorosłym jak i dzieciom. Do wszelkich zadań i czynności chirurgicznych podchodzimy indywidualnie, a każdy przypadek chirurgiczny poddajemy szczegółowej diagnostyce, analizie przedstawiając plan leczenia.

 • Perfekcyjne dbanie o uśmiechy dzieci – stomatologia dziecięca Szczecin

  W naszej klinice stoMedic pracuje profesjonalny zespół medyczny, który zajmuje się szeroko pojętą stomatologią dziecięcą w Szczecinie. Te specjalistyczne leczenie zachowawcze Pacjentów w wieku rozwojowym wymaga nie tylko zaangażowania i fachowego podejścia do dzieci całego naszego zespołu, ale cierpliwości, spokoju i umiejętności pracy z maluchami. Właściwy kontakt dziecka ze stomatologiem kształtuje jego późniejsze nastawienie do wizyt u dentystów. Dlatego też zrozumienie, podejście i dotarcie jest niezwykle istotne w całym procesie leczenia. StoMedic oferuje profesjonalną opiekę stomatologiczną już od najmłodszych lat. Jeśli wcześnie zadba się o zdrowie dzieci to na pewno uchroni się je przed bólem i skomplikowanym, kosztownym leczeniem w dorosłym życiu.

  Zęby mleczne potocznie nazywane „mleczakami” są szczególnie narażone na rozwój choroby próchnicowej, a ponieważ konsekwencje nieleczonej lub zbyt późno zdiagnozowanej próchnicy mogą przynieść opłakane skutki wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów ze specjalną ofertą stomatologii dziecięcej w Szczecinie. Szczególną opieką otoczymy naszych najmłodszych Pacjentów zapobiegając powstawaniu problemów poprzez profilaktykę i wczesne leczenie ubytków. Dziecko, które jest poddawane regularnej i stałej kontroli przez nasz zespół wybitnych lekarzy ma zupełnie inne nastawienie do leczenia i wizyt. Duży wpływ na zdrowie i nastawienie dziecka mają także wizyty adaptacyjne, które służą zapoznania się maluchów z gabinetem i całym naszym personelem. Dzięki nim dziecku leczenie kojarzy się z zabawą i przyjemnościami, a nie z bólem.  Zapraszamy do stoMedic!

Usługi w Klinice stoMedic

Implantologia stomatologiczna
Implanty dla zdrowia i estetyki!

Implanty zębowe, to w przypadku braków w uzębieniu najlepsze rozwiązanie oraz gwarancja pięknego uśmiechu!

Czytaj więcej

Stomatologia estetyczna
Spełniamy marzenia o pięknym uśmiechu!

Równe, białe zęby to marzenie każdego z nas. Przyjdź do nas - dopasujemy metodę dla uzyskania najlepszych efektów.

Czytaj więcej

Chirurgia stomatologiczna
Zabiegi w znieczuleniu miejscowym!

Podczas zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej w Szczecinie dbamy o komfort wszystkich Pacjentów.

Czytaj więcej

Copyright © 2018   www.stoMedic.eu  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.