Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych leczeniem w naszej profesjonalnej klinice stomatologiczno-medycznej stoMedic w Szczecinie. Zapewniamy profilaktykę i usługi stomatologiczne na wysokim poziomie.

stoMedic

Klinika stomatologiczno-medyczna

lek. stom. Tomasz Buczko
spec. I stopnia

ul. Rayskiego 39/1
70-426 Szczecin

tel. 91 820 22 88
kom. 501 382 853

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: www.stomedic.eu

 • Profilaktyka stomatologiczna w Szczecinie - odwiedź Klinikę stoMedic

  Jest taka zasada „lepiej zapobiegać, niż leczyć”, do której warto się stosować, aby zachować zdrowie na dłużej. Dlatego, w przypadku uzębienia niezwykle istotna jest prawidłowa higieny jamy ustnej, wspierająca zachowanie zębów w dobrej kondycji. Jednakże mimo to, trzeba postawić na systematyczną kontrolę stanu zębów, aby szybko wykryć ewentualne zmiany chorobowe. Takie postępowanie pozwoli uniknąć kosztownego i czasochłonnego leczenia. Profilaktyka stomatologiczna w Szczecinie może przybrać różne formy, to m.in. przeglądy, fluoryzacja zębów oraz lakierowanie i lakowanie. Zapraszamy do naszych gabinetów, gdzie mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście i przyjazną atmosferę. Warto zrobić wszystko, aby zachować piękny i zdrowy uśmiech na dłużej.

  Klinika stoMedic od samego początku nakierowana jest na wysokie wymagania Pacjentów. Gabinety wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt i akcesoria, aby najlepiej jak to tylko możliwe zająć się każdym, kto będzie korzystał z naszej oferty. Zasadnicze znaczenie mają lekarze stomatolodzy pracujący w naszej Klinice, którzy mają duże doświadczenie i są empatyczni w stosunku do Pacjentów. Profilaktyka stomatologiczna w Szczecinie, pozwala na wczesne wykrycie ubytków i wdrożenie właściwego leczenia. Jeżeli jesteś na etapie poszukiwania stomatologa, który w sposób profesjonalny zajmie się Twoim uzębieniem, zadzwoń do nas, a wyznaczymy szybki termin wizyty i zrealizujemy przygotowany plan leczenia. Zapraszamy serdecznie!

 • Stomatologia estetyczna Szczecin - gwarancja pięknego uśmiechu

  W ofercie Kliniki stoMedic znajduje się stomatologia estetyczna, której celem jest poprawa wyglądu uzębienia. Pierwsza rzecz na jaką zwracamy uwagę to kolor zębów. Często stosujemy pasty wybielające, które niestety nie przynoszą oczekiwanego efektu. W naszej Klinice wykonujemy profesjonalne wybielanie, dobierając metodę do potrzeb każdego Pacjenta, wykorzystujemy do tego celu m.in. specjalistyczne lampy Beyond. Sposobów na poprawienie wyglądu zębów jest wiele i w razie potrzeby chętnie podpowiemy, które rozwiązania są najlepsze w określonej sytuacji. Stomatologia estetyczna w Szczecinie pozwala na ukrycie wad w postaci ułamanych zębów, przebarwień, itp. W takim przypadku można się zdecydować np. na nałożenie licówek kompozytowych lub porcelanowych.

  Stomatologia estetyczna, tak jak wszystko w obecnych czasach ulega szybkiemu postępowi. Zdajemy sobie z tego sprawę i jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami medycznymi w oparciu o procedury leczenia. Nasze gabinety wyposażone są w najnowocześniejsze urządzenia, aby nasi Pacjenci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług. Możemy podjąć się umocowania biżuterii nazębnej, w postaci niewielkich ozdobników. Posiadamy szeroki wybór biżuterii, która z pewnością przypadnie do gustu fanom takich rozwiązań. Bez względu na to jakich działań się podejmujemy z zakresu stomatologii estetycznej w Szczecinie, na pierwszym miejscu stawiamy troskę o bezpieczeństwo i zdrowie Pacjenta.  Zapraszamy!

 • Stomatologia zachowawcza w Szczecinie - zapraszamy do stoMedic

  Od tego w jakim stanie są nasze zęby, uzależnione jest samopoczucie, co więcej zmiany chorobowe negatywnie oddziałują na cały organizm. Receptą na zachowanie zdrowia są regularne wizyty u dentysty, które pozwalają na wczesne wykrycie zmian. Zachęcamy do odwiedzenia naszych gabinetów, gdzie zajmiemy się kompleksową diagnostyką. W chwili wykrycia ognisk zapalnych zastosujemy skuteczne postępowanie. Pierwszą czynnością gwarantującą powodzenie leczenia jest dokładne oczyszczenie zębów z próchnicy, dopiero tak przygotowany ząb wypełniamy plombą. Stomatologia zachowawcza w Szczecinie umożliwia zastosowania wypełnienia amalgamatowego lub z materiału światłoutwardzalnego. Służymy naszym doświadczeniem i doradztwem w doborze wypełnienia.

  Wiemy, że wizyta u dentysty często budzi lęk, dlatego staramy się stworzyć miłą atmosferę i szczegółowo przedstawić plan leczenia, wiemy że świadomość tego co będzie robione, minimalizuje obawy. Kładziemy nacisk na to, aby Pacjenci czuli się u nas komfortowo - stosujemy znieczulenie, dzięki czemu nie trzeba obawiać się związanego z zabiegiem bólu. W ramach stomatologii zachowawczej w Szczecinie podejmujemy się usuwania osadu i kamienia nazębnego, które pozostawione mogą prowadzić do problemów z dziąsłami i poważniejszych konsekwencji. Możesz zgłosić się do Kliniki stoMedic także z nadwrażliwością zębów. Kompleksowe usługi, to wygoda dla naszych Pacjentów. Zapraszamy!

 • Protetyka w Szczecinie – nowoczesne metody dobierane indywidualnie

  Protetyka daje możliwość uzupełnienia braków w uzębieniu, poprzez zastosowanie różnych metod. Aby wybrać tę właściwą, lekarz przeprowadza wywiad i diagnostykę, dzięki, którym może stosować optymalne rozwiązania. W przypadku dużych zmian chorobowych w zębie, gdzie nie ma możliwości użycia tradycyjnego wypełnienia, zdecydować się można na wkład koronowy, który charakteryzuje się znacznie lepszymi właściwościami od plomby. Jeżeli ubytek dotyczy całej korony, ale z zachowanym własnym korzeniem, proponujemy umocowanie wkładu koronowo-korzeniowego. Protetyka w Szczecinie poradzi sobie nawet w sytuacji, jeśli rzecz dotyczy utraty kilku zębów, dajemy wtedy możliwość wykonania protez ruchomych lub mostów.

  Zachęcamy do umówienia się z naszymi specjalistami, którzy z całą pewnością znajdą sposób na uzupełnienie braków w uzębieniu. Jesteśmy na bieżąco z najnowocześniejszymi metodami z zakresu stomatologii i protetyki, w związku z czym świadczymy usługi na wysokim poziomie. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który pomaga nam w wykonywaniu naszej pracy. Dotychczasowi Pacjenci cenią nas za profesjonalizm i empatię, ponieważ dobro Pacjentów jest dla nas najważniejsze. Kontakt z Kliniką za pośrednictwem formularza, telefonicznie lub mailowo, zachęcamy także do osobistych odwiedzin gabinetów.  Protetyka w Szczecinie sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających Pacjentów.

 • Leczenie chorób dziąseł w Szczecinie przez doświadczonych medyków

  Choroby dziąseł dotykają coraz większą część społeczeństwa. Dotyczą one zarówno osób dorosłych, jak i dzieci. Liczne choroby takie jak np.: paradontoza są główną przyczyną utraty zębów. Ponad połowa ludzi cierpi z powodu schorzeń przyzębia, których zazwyczaj przyczyną jest stan zapalny. Kluczowe jest wczesne wykrycie i podjęcie się profesjonalnych działań. Nasi specjaliści z kliniki stoMedic pomogą skutecznie i szybko pozbyć się problemu stosując komfortowe dla Pacjenta metody leczenia. W przypadku chorób dziąseł istotny jest także sprzęt diagnostyczny, który w naszych gabinetach jest nowoczesny i dokładny. Bakterie żyjące i mnożące się na powierzchni korzeni zębowych rozwijają się tworząc liczne stany chorobowe. Nasz zespół specjalistów poradzi sobie z nimi doskonale!

  Zapewniając Państwu skuteczną walkę z chorobami dziąseł opracowujemy w stoMedic specjalistyczne plany leczenia i odpowiednią diagnostykę dopasowaną do każdego Pacjenta. Nasi lekarze specjalizujący się w dziedzinie periodontologii, dzięki nieinwazyjnym metodom oczyszczania zębów i nowoczesnym laserom stwarzają profesjonalny efekt oraz całkowite wyleczenie chorób dziąseł w Szczecinie. Należy pamiętać o tym, że im szybsze podjęcie działań i wykrycie chorób tym szybsze i bardziej skuteczne nastąpi wyleczenie jamy ustnej. Ważna jest profilaktyka i regularne wizyty. Zapraszamy do naszej kliniki stoMedic, w której zapewnimy pomoc w leczeniu chorób przyzębia, dziąseł i całej jamy ustnej.

 • Implantologia w Szczecinie – nowoczesne metody w oparciu o implanty

  Wykonane z czystego tytanu śrubki, które mają na celu zastąpić naturalne korzenie zębowe zwane są implantami. Nie wywołują one stanów alergicznych i są najbardziej przyjazne dla tkanki kostnej, dlatego implantologia w Szczecinie jest najlepszą alternatywą w przypadku Pacjentów, którzy mają ubytki i braki zębowe. Przeprowadzenie zabiegu jest proste i bezbolesne. Implant zrastając się z kością powoduje długotrwałą stabilność, a zęby na implantach odczuwalne są niczym zęby naturalne. Aby można było przystąpić do założenie implantów u Pacjenta musi być zakończony jego wzrost kostny, a ten z kolei normuje się i kształtuje w wieku 18-19 lat. W naszej klinice stosujemy implanty z najwyższej jakości tytanu gwarantując tym samym bezpieczeństwo i estetykę.

  Implantologia w Szczecinie jest specjalnością naszego centrum stomatologicznego - stoMedic. Wykonujemy zabiegi począwszy od uzupełnienia pojedynczych braków zębowych do przypadków skomplikowanych i trudnych, wymagających zabiegów na tkankach miękkich. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie, dobierając do każdego Pacjenta indywidualny i odpowiedni system implantologiczny. Stosujemy zaawansowane metody odbudowy kości i tkanek miękkich odtwarzając tym samym naturalny wygląd i pełny uśmiech. Wsłuchujemy się w oczekiwania i potrzeby Pacjentów, tworząc indywidualny plan leczenia, który opiera się na dokładnym badaniu i diagnostyce zębów. Zapraszamy do kliniki stoMedic.

 • Chirurgia stomatologiczna Szczecin – różne zabiegi chirurgiczne

  StoMedic oferuje kompleksowe zabiegi chirurgiczne z wykorzystaniem znieczulenia miejscowego, czyniąc je praktycznie bezbolesnymi. W naszej klinice przeprowadzane są także zabiegi pod narkozą (w znieczuleniu ogólnym), które są nadzorowane przez specjalistę w tym zakresie – lekarza anestezjologa. Chirurgia stomatologiczna Szczecin to nie tylko usuwanie zębów (tj. ekstrakcja), ale wachlarz innych zabiegów dotyczących jamy ustnej takich jak: podcinanie wędzidełek, dłutowanie zębów, wszczepianie implantów, resekcja (usunięcie chorego wierzchołka korzenia), usunięcie torbieli i innych zmian. Nasz personel medyczny składa się z wykwalifikowanej załogi gotowej do działania i wdrożenia indywidualnych planów leczenia dopasowując je do każdego Pacjenta.

  Nasza chirurgia stomatologiczna w Szczecinie podlega stałemu rozwojowi. Przy użyciu najwyższej jakości narzędzi, a także dzięki profesjonalnemu sprzętowi wykonywane są zaawansowane i specjalistyczne zabiegi chirurgiczne wymagające fachowych rąk, umiejętności i długoletniego doświadczenia. W zależności od komfortu i preferencji naszych Pacjentów klinika stoMedic dopasowuje techniki i sposoby wykonania operacji prezentując im wcześniej diagnostykę i cały plan leczenia. Do wszystkich Pacjentów podchodzimy z troską obdarowując każdego fachową opieką i poczuciem bezpieczeństwa. Zapewniamy w naszych gabinetach komfort i przyjemną atmosferę. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z usług stomatologicznych kliniki stoMedic.

 • Przyjazny gabinet i miły personel - stomatologia dziecięca Szczecin

  StoMedic to kompleks gabinetów dentystycznych wraz z wykwalifikowanym zespołem stomatologów, chirurgów, protetyków i innych lekarzy specjalizujących się w leczeniu zębów, dziąseł i innych elementów znajdujących się w jamie ustnej dzieci. Zapewniamy maluchom najwyższej jakości usługi stomatologiczne. Stomatologia dziecięca w Szczecinie to jeden z głównych profili naszej działalności. Nasi najmłodsi Pacjenci mogą liczyć na wiele atrakcji przeznaczonych wyłącznie dla nich, aby ochoczo i z uśmiechem na ustach powracali do naszych gabinetów dentystycznych.  Aby pomóc dzieciom pozbyć się stresu i poczucia lęku przeprowadzamy tzw. wizyty adaptacyjne, które mają na celu oswoić malucha z miejscem i całym naszym personelem medycznym.

  Leczenie dzieci jest bardzo wdzięczną pracą. Nasze długoletnie doświadczenie w zakresie stomatologii dziecięcej w Szczecinie nauczyło nas indywidualnego podejścia i wyjątkowych umiejętności w stosunku do każdego małego Pacjenta. Pierwszy kontakt z dentystą jest niezwykle ważny dla takiego maluszka. Staramy się, aby w naszej przychodni dzieci odczuwały przyjemną i serdeczną atmosferę. Wszystkie osoby chętne do podjęcia się profesjonalnego leczenia w naszej klinice zachowującej najnowocześniejsze technologie i standardy bardzo serdecznie zapraszamy! Kompleksowe leczenie dzieci i dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem tych najmłodszych przebiega na wysokim poziomie!Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Usługi w Klinice stoMedic

Implantologia stomatologiczna
Implanty dla zdrowia i estetyki!

Implanty zębowe, to w przypadku braków w uzębieniu najlepsze rozwiązanie oraz gwarancja pięknego uśmiechu!

Czytaj więcej

Stomatologia estetyczna
Spełniamy marzenia o pięknym uśmiechu!

Równe, białe zęby to marzenie każdego z nas. Przyjdź do nas - dopasujemy metodę dla uzyskania najlepszych efektów.

Czytaj więcej

Chirurgia stomatologiczna
Zabiegi w znieczuleniu miejscowym!

Podczas zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej w Szczecinie dbamy o komfort wszystkich Pacjentów.

Czytaj więcej

Copyright © 2018   www.stoMedic.eu  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.